CGA4C2NP01H332J060AA
DigiKey raktári szám
445-12631-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12631-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12631-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA4C2NP01H332J060AA
Leírás
CAP CER 3300PF 50V NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA4C2NP01H332J060AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)