CGA3E3X7S2A473K080AB
DigiKey raktári szám
445-6936-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6936-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6936-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA3E3X7S2A473K080AB
Leírás
CAP CER 0.047UF 100V X7S 0603
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.047 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7S 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA3E3X7S2A473K080AB modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)