CGA3E2X8R1E104K080AA
DigiKey raktári szám
445-5885-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5885-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5885-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA3E2X8R1E104K080AA
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X8R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X8R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA3E2X8R1E104K080AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)