CGA3E2X7R1H222K080AE | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CGA3E2X7R1H222K080AE |
Leírás | CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2200 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CGA3E2X7R1H222K080AE modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Tulajdonságok Soft Termination |
Tűrés ±10% | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,037" (0,95mm) |