CGA3E2X7R1E104K080AA
DigiKey raktári szám
445-5667-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5667-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5667-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA3E2X7R1E104K080AA
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA3E2X7R1E104K080AA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)