CGA3E2C0G1H272J080AE
DigiKey raktári szám
445-CGA3E2C0G1H272J080AETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-CGA3E2C0G1H272J080AECT-ND - Vágott szalag (CT)
445-CGA3E2C0G1H272J080AEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA3E2C0G1H272J080AE
Leírás
CAP CER 2700PF 50V C0G 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2700 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA3E2C0G1H272J080AE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)