CGA3E1X7R1C105K080AC
DigiKey raktári szám
445-12539-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12539-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12539-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA3E1X7R1C105K080AC
Leírás
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA3E1X7R1C105K080AC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)