CGA2B3X5R1V104K050BB
DigiKey raktári szám
445-12199-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12199-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12199-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA2B3X5R1V104K050BB
Leírás
CAP CER 0.1UF 35V X5R 0402
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 35V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA2B3X5R1V104K050BB modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)