CGA2B2X8R1H332K050BA
DigiKey raktári szám
445-5882-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5882-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5882-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA2B2X8R1H332K050BA
Leírás
CAP CER 3300PF 50V X8R 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X8R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA2B2X8R1H332K050BA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)