CGA2B2X8R1H152M050BA
DigiKey raktári szám
445-12306-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12306-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12306-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA2B2X8R1H152M050BA
Leírás
CAP CER 1500PF 50V X8R 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
1500 pF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X8R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA2B2X8R1H152M050BA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)