CGA2B2C0G2A101J050BA
DigiKey raktári szám
445-15510-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-15510-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-15510-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA2B2C0G2A101J050BA
Leírás
CAP CER 100PF 100V C0G 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA2B2C0G2A101J050BA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)