CGA2B1X7R1C104K050BC
DigiKey raktári szám
445-5613-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5613-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5613-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA2B1X7R1C104K050BC
Leírás
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA2B1X7R1C104K050BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)