CGA1A2X7R1E102K030BA
DigiKey raktári szám
445-12085-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12085-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12085-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA1A2X7R1E102K030BA
Leírás
CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA1A2X7R1E102K030BA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)