C4532X7S2A335M200KB
DigiKey raktári szám
445-13448-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-13448-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-13448-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C4532X7S2A335M200KB
Leírás
CAP CER 3.3UF 100V X7S 1812
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µF ±20% 100V Kerámia kondenzátor X7S 1812 (4532 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C4532X7S2A335M200KB modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,087" (2,20mm)