C3225X6S1H475K250AB
DigiKey raktári szám
445-7728-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-7728-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-7728-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3225X6S1H475K250AB
Leírás
CAP CER 4.7UF 50V X6S 1210
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X6S 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
C3225X6S1H475K250AB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,110" (2,80mm)