C3216C0G2J472J085AA
DigiKey raktári szám
445-14643-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-14643-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-14643-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3216C0G2J472J085AA
Leírás
CAP CER 4700PF 630V C0G 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±5% 630V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C3216C0G2J472J085AA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)