C2012X5R1C226K125AC
DigiKey raktári szám
445-6797-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6797-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6797-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2012X5R1C226K125AC
Leírás
CAP CER 22UF 16V X5R 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X5R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C2012X5R1C226K125AC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)