C2012X5R0J226K125AB
DigiKey raktári szám
445-7679-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-7679-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-7679-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2012X5R0J226K125AB
Leírás
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 6,3V Kerámia kondenzátor X5R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C2012X5R0J226K125AB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)