C2012NP02A332J125AA | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | C2012NP02A332J125AA |
Leírás | CAP CER 3300PF 100V NP0 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3300 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | C2012NP02A332J125AA modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Sorozat | Tulajdonságok magas hőmérséklet |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Tűrés ±5% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,057" (1,45mm) |