C2012C0G2W681J060AA
DigiKey raktári szám
445-15337-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-15337-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-15337-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2012C0G2W681J060AA
Leírás
CAP CER 680PF 450V C0G 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 pF ±5% 450V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C2012C0G2W681J060AA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)