C1608X7R1V105M080AC
DigiKey raktári szám
445-C1608X7R1V105M080ACTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-C1608X7R1V105M080ACCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-C1608X7R1V105M080ACDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608X7R1V105M080AC
Leírás
CAP CER 1UF 35V X7R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±20% 35V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C1608X7R1V105M080AC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)