C1608X7R1H224M080AB
DigiKey raktári szám
445-7409-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-7409-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-7409-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608X7R1H224M080AB
Leírás
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1608X7R1H224M080AB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)