C1608X7R1H104K080AA
DigiKey raktári szám
445-1314-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-1314-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-1314-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608X7R1H104K080AA
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1608X7R1H104K080AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)