C1608X7R1E224K080AC
DigiKey raktári szám
445-5191-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5191-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5191-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608X7R1E224K080AC
Leírás
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1608X7R1E224K080AC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)