C1608X5R1E105K080AC
DigiKey raktári szám
445-5146-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5146-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5146-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608X5R1E105K080AC
Leírás
CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1608X5R1E105K080AC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)