C1608C0G2A272J080AA
DigiKey raktári szám
445-15232-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-15232-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-15232-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608C0G2A272J080AA
Leírás
CAP CER 2700PF 100V C0G 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2700 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1608C0G2A272J080AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)