C1005X5R1V104M050BB
DigiKey raktári szám
445-7385-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-7385-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-7385-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1005X5R1V104M050BB
Leírás
CAP CER 0.1UF 35V X5R 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±20% 35V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1005X5R1V104M050BB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±20%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)