C0603X5R1A104K030BC
DigiKey raktári szám
445-7318-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-7318-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-7318-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603X5R1A104K030BC
Leírás
CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X5R 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0603X5R1A104K030BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)