B84252B0400A000
DigiKey raktári szám
495-B84252B0400A000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B84252B0400A000
Leírás
POWER EMC FILTER
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyfázisú EMC/EMI vonalszűrő 400 A AC Három fokozatú Csatlakozófül
Kategória
Névleges DC feszültség
1000V (1kV)
Gyártó
TDK
Áram
400 A
Sorozat
Felhasználás
Inverterek, meghajtórendszerek
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C