B82721K2122N020
DigiKey raktári szám
495-2731-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B82721K2122N020
Leírás
CMC 6.8MH 1.2A 2LN TH
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 mH @ 10 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 1,2A DCR 280mohm (tipikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B82721K2122N020 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
280mohm (tipikus)
Gyártó
TDK
Névleges AC feszültség
250V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Tálca
Tanúsítvány
ENEC, UR, VDE
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,717" H. x 0,520" Sz. (18,20mm x 13,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,823" (20,90mm)
Induktivitás / frekvencia
6.8 mH @ 10 kHz
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Névleges áram (max.)
1,2A