B82472D6473M000
DigiKey raktári szám
495-B82472D6473M000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-B82472D6473M000CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-B82472D6473M000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B82472D6473M000
Leírás
FIXED IND 47UH 1.1A 438 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
árnyékolt 2 tekercses tömbinduktivitás 188 µH Eredő soros induktivitás 47 µH Eredő párhuzamos induktivitás 219mohm max. Egyenáramú ellenállás (DCR) - párhuzamosan Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B82472D6473M000 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Telítési áram - sorosan
0.9 A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) - párhuzamosan
219mohm max.
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR) - sorosan
876mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Árnyékolás
árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Tekercsek száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Eredő párhuzamos induktivitás
47 µH
Rögzítés módja
Felületszerelt
Eredő soros induktivitás
188 µH
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,287" H. x 0,287" Sz. (7,30mm x 7,30mm)
Névleges áram - sorosan
1.1 A
Magasság
0,189" (4,80mm)
Telítési áram - párhuzamosan
1.8 A