B74121U0033M060
DigiKey raktári szám
495-B74121U0033M060TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-B74121U0033M060CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-B74121U0033M060DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B74121U0033M060
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 5.2VC 0201
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5,2V (tipikus) bilincs 7A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B74121U0033M060 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7A (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
DVI, HDMI, USB
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
0,65pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
5,2V (tipikus)