B73180A0101M199
DigiKey raktári szám
495-Z62000Z2910Z01Z05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B73180A0101M199
Leírás
BATT LITH CER 1.5V EIA1812
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EIA1812 1.5 V Lítium-kerámia Újratölthető elem (biztonsági) 100µAh
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B73180A0101M199 modellek
Kategória
Kapacitás
Gyrt.
Méretek
0,173" H. x 0,118" Sz. x 0,043" M. (4,40mm x 3,00mm x 1,10mm)