B72724A2170S162
DigiKey raktári szám
495-3428-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-3428-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-3428-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72724A2170S162
Leírás
VARISTOR 32.5V 30A 0612
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.5 V 30 A Varisztor 4 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0612 (1632 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
40 V
Lökőáram
30 A
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Energia
0,075J
Áramkörök száma
4
Max. AC feszültség
17 V
Kapacitás / frekvencia
75 pF @ 1 MHz
Max. DC feszültség
22 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Varisztor feszültség (min.)
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (tip.)
32.5 V