B72540E0350K062
DigiKey raktári szám
495-7481-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-7481-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-7481-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72540E0350K062
Leírás
VARISTOR 56V 1KA 2220
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt 2220 (5750 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72540E0350K062 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Lökőáram
1 kA
Energia
7,7J
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
4000 pF @ 1 MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. AC feszültség
35 V
Típusjelölés
autóipar
Max. DC feszültség
45 V
Minősítés
AEC-Q200
Varisztor feszültség (min.)
50.4 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Varisztor feszültség (tip.)
56 V
Tokozás
2220 (5750 metrikus)
Varisztor feszültség (max.)
61.6 V