B72520T0400K062
DigiKey raktári szám
495-2603-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-2603-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-2603-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72520T0400K062
Leírás
VARISTOR 68V 100A 1206
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 V 100 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
74.8 V
Lökőáram
100 A
Sorozat
Energia
0,5J
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
250 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
40 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
56 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
61.2 V
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
68 V