B72220S0301K101
DigiKey raktári szám
495-2406-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72220S0301K101
Leírás
VARISTOR 470V 8KA DISC 20MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 V 8 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 20mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72220S0301K101 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
517 V
Lökőáram
8 kA
Sorozat
Energia
173J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
780 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
385 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
423 V
Tokozás
Tárcsa 20mm
Varisztor feszültség (tip.)
470 V