B72214S0170K101
DigiKey raktári szám
495-3766-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72214S0170K101
Leírás
VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
Részletes leírás
27 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72214S0170K101 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
29.7 V
Lökőáram
1 kA
Sorozat
Energia
5J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
8200 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
17 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
22 V
Varisztor feszültség (min.)
24.3 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (tip.)
27 V