B72210S2301K101
DigiKey raktári szám
495-1434-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72210S2301K101
Leírás
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Részletes leírás
470 V 3.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 10mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72210S2301K101 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
517 V
Lökőáram
3.5 kA
Sorozat
Energia
60J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
200 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
385 V
Varisztor feszültség (min.)
423 V
Tokozás
Tárcsa 10mm
Varisztor feszültség (tip.)
470 V