B72210S0500K551
DigiKey raktári szám
495-76209-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-76209-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72210S0500K551
Leírás
VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
Részletes leírás
82 V 2.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 10mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
90.2 V
Lökőáram
2.5 kA
Sorozat
Energia
8,4J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kapacitás / frekvencia
950 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
50 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
65 V
Varisztor feszültség (min.)
73.8 V
Tokozás
Tárcsa 10mm
Varisztor feszültség (tip.)
82 V