B72210S0461K101
DigiKey raktári szám
495-4644-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72210S0461K101
Leírás
VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Részletes leírás
750 V 2.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 10mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72210S0461K101 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
825 V
Lökőáram
2.5 kA
Sorozat
Energia
50J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
150 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
460 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
615 V
Varisztor feszültség (min.)
675 V
Tokozás
Tárcsa 10mm
Varisztor feszültség (tip.)
750 V