B65981Q0100K097
DigiKey raktári szám
495-B65981Q0100K097-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B65981Q0100K097
Leírás
FERRITE CORE PQ 100NH N97 2PCS
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bevonat nélküli N97 Ferritmag PQ Típus 1,969" (50,00mm) Hossz 6,702" (190,0mm) Szélesség Átmérő 0,984" (25,00mm) Height
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B65981Q0100K097 modellek
Kategória
Légrés
Osztottan hézagolt
Gyártó
TDK
Mágneses formatényező (ΣI/A) mm⁻¹
0.342
Sorozat
Közepes erővonalhossz (le) mm
113.0
Csomagolás
Tálca
Effektív mágneses keresztmetszet (Ae) mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Min. mágneses keresztmetszet (Amin) mm²
Mag típusa
PQ
Effektív mágneses térfogat (Ve) mm³
Gyártói tokozás
PQ 50 x 50
Bevonat
Bevonat nélküli
Anyag
N97
Magasság
0,984" (25,00mm)
Induktivitási tényező (AI)
100 nH
Hossz
1,969" (50,00mm)
Tűrés
±10%
Szélesség
6,702" (190,0mm)