B65881Q0100K095
DigiKey raktári szám
495-B65881Q0100K095-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B65881Q0100K095
Leírás
FERRITE CORE PQ 100NH N95 1=2PCS
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bevonat nélküli N95 Ferritmag PQ Típus 1,382" (35,10mm) Hossz 1,024" (26,00mm) Szélesség Átmérő 0,685" (17,40mm) Height
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B65881Q0100K095 modellek
Kategória
Kezdeti permeabilitás
3000
Gyártó
TDK
Mágneses formatényező (ΣI/A) mm⁻¹
0.47
Sorozat
Közepes erővonalhossz (le) mm
79.7
Csomagolás
Ömlesztve
Effektív mágneses keresztmetszet (Ae) mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Min. mágneses keresztmetszet (Amin) mm²
161.0
Mag típusa
PQ
Effektív mágneses térfogat (Ve) mm³
Gyártói tokozás
PQ 35 x 35
Bevonat
Bevonat nélküli
Anyag
N95
Magasság
0,685" (17,40mm)
Induktivitási tényező (AI)
100 nH
Hossz
1,382" (35,10mm)
Tűrés
±10%
Szélesség
1,024" (26,00mm)