B59753B0120A070
DigiKey raktári szám
495-B59753B0120A070-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B59753B0120A070
Leírás
PTC RESET FUSE 420V RADIAL DISC
Vevői azonosító
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 420V Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Ellenállás 25°C-on (tip.)
120 Ohms
Gyártó
TDK
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Típus
kerámia
Méretek
0,492" átmérő x 0,276" V. (12,50mm x 7,00mm)
Max. feszültség
420V
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)
Kioldási áram (It)
112 mA
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Max. áram
2 A