B57861S0502F040
DigiKey raktári szám
495-2147-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B57861S0502F040
Leírás
THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 5k Gyöngy
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B57861S0502F040 modellek
Kategória
B25/100
3988K
Gyártó
TDK
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Max. teljesítmény
60 mW
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték hossza
1,71" (43,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lengő
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
5k
Típusjelölés
autóipar
Ellenállás tolerancia
±1%
Minősítés
AEC-Q200
Anyagállandó (B) tolerancia
±1%