B57164K0471K000
DigiKey raktári szám
495-77139-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B57164K0471K000
Leírás
THERMISTOR NTC 470OHM 3450K DISC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 470 Tárcsa, 5,5mm átmérő x 5,0mm Sz.
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B57164K0471K000 modellek
Kategória
B25/100
3450K
Gyártó
TDK
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
450 mW
Alkatrész státusza
Aktív
Vezeték hossza
1,42" (36,00mm)
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
470
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás tolerancia
±10%
Tokozás
Tárcsa, 5,5mm átmérő x 5,0mm Sz.
Anyagállandó (B) tolerancia
±3%