B57153S0160M000
DigiKey raktári szám
495-B57153S0160M000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B57153S0160M000
Leírás
ICL 16 OHM 20% 3A 8.5MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 16 Ohms ±20% 3 A 0,335" (8,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B57153S0160M000 modellek
Kategória
Ellenállás / 25°C-on
16 Ohms
Gyártó
TDK
Tűrés
±20%
Sorozat
Max. állandósult áram
3 A
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
0,335" (8,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)