B43508B2687M000
DigiKey raktári szám
495-3503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B43508B2687M000
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 200 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - bepattanó 170mohm / 100Hz 3000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.68 A @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
230 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,984" átmérő (25,00mm)
Névleges feszültség
200 V
Max. magasság (beültetve)
1,378" (35,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
170mohm / 100Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C