B43508A9477M000
DigiKey raktári szám
495-3500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B43508A9477M000
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - bepattanó 260mohm / 100Hz 3000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.7 A @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
370 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
1,181" átmérő (30,00mm)
Névleges feszültség
400 V
Max. magasság (beültetve)
1,575" (40,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
260mohm / 100Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C