B43508A9107M000
DigiKey raktári szám
495-6281-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B43508A9107M000
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - bepattanó 1,23ohm / 100Hz 3000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
600 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
1.73 Ohms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,866" átmérő (22,00mm)
Névleges feszültség
400 V
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,23ohm / 100Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C